Naszą wieloletnią pasję do filmowania i fotografii połączyliśmy z zamiłowaniem do modeli latających, co w efekcie sprawiło że powstały PanoramyLotnicze.pl.

Zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym świadczeniem usług w zakresie realizacji filmów oraz fotografii z powietrza. Krajobraz naturalny, architektura, fragmenty miast, wielkie budowle i konstrukcje, a także wydarzenia społeczne i zbiorowiska osób uchwycone w kadr wykonany z „lotu ptaka” wprowadzają zawsze dodatkową głębię, dodają kontekstu i budują magię skojarzeń.

W swojej pracy jesteśmy profesjonalistami, o czym świadczy nasze zaplecze sprzętowe oraz świadectwo kwalifikacji UAVO uprawniające do wykonywania lotów platformami.

Pragniemy dodać, że Panoramy Lotnicze to część grupy telewizyjnej Gorlice.tv, tak więc na co dzień tworzymy reportaże filmowe i fotograficzne na potrzeby własne, a także dla dużych stacji telewizyjnych TV POLSAT i AGENCJA TVN.

Do każdego, nawet najmniejszego zlecenia zawsze podchodzimy poważnie i profesjonalnie. Panoramy Lotnicze to gwarancja najwyższej jakości usług w rozsądnych cenach.

Zapraszamy do współpracy.
dron gorlice jaslo nowy sacz
zdjecia filmy z powietrza gorlice jaslo nowy sacz
Zaufali nam: